putken sorvaushitsausasentaja moottorilla servo
Asennoittimen mitat

Kuvaus
- Tätä putkihitsauslaitetta käytetään monenlaisissa sovelluksissa putkien kelaamisesta erittäin pitkien osien, kuten alustan osien tai katuvalopylväiden, asemointiin.
- Hitsausasennoittimet parantavat huomattavasti tuottavuutta putkien, akselien, pyörien, mutkien ja muiden osien hitsauksessa.
- Hitsauslevyn kokoa ja akselin hyötykuormaa voidaan mukauttaa, istukat ja tukipyörä ovat saatavilla.

- Voidaan sovittaa muihin robottimerkkeihin, kuten Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Asiakkaan on toimitettava moottorin piirustus, jonka jälkeen jätämme asennusreiän moottorin piirustuksen perusteella.)
- PLC-kaappi on valinnainen.
Asennoittimen halkaisija
| Malli | JHY4010T-050 |
| Nimellinen tulojännite | Yksivaiheinen 220 V, 50/60 Hz |
| Moottorin eristysluokka | F |
| Työpöytä | Halkaisija 500 mm (voidaan räätälöidä) |
| Paino | Noin 400 kg |
| Maksimi hyötykuorma | Aksiaalinen hyötykuorma ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (voidaan räätälöidä) |
| Toistettavuus | ±0,1 mm |
| Pysäytysasento | Mikä tahansa asento |
Hakemus
Autonosat, polkupyörän osat, auton osat, teräskalusteet, uusi energia, teräsrakenteet, rakennuskoneet, kuntolaitteet jne.
Pakkaus: Puiset kotelot
Toimitusaika: 40 päivää ennakkomaksun vastaanottamisesta
Usein kysytyt kysymykset
1.Q: Miten valita hitsauspainemittarit?
A: Kerro meille työkappaleesi paino ja mitat sekä näytä meille kuvat sen hitsausasennosta, niin suosittelemme sinulle sopivaa hitsausasenninta.
2.Q: Voinko käyttää asennoitsijaasi Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa-robotissani?
V: Kyllä. Mutta moottori on tarjottava ja asennettava itse.
3.Q: Hyväksytkö räätälöidyn tilauksen?
V: Kyllä, voisimme suunnitella asennoittimen eri hyötykuormalla ja työpöydän koolla.







