Tehokas 3-akselinen pyörivä hitsausasennoitin
Asennoittimen mitat

Kuvaus
● Tämä 3-akselinen paikoituslaite koostuu työpöydän pyöritysyksiköstä, rungon vaakasuorasta pyöritysyksiköstä ja sähköisestä ohjausjärjestelmästä.
● Kaksi työpöytää yhdessä käsittelylaitteessa, työkappaleen lataaminen ja purkaminen vain toiselta puolelta, työskentelytehokkuutta parannettu huomattavasti ja tilaa pienennetty
● Asennoittimen liikettä voidaan ohjata nopeasti käynnistys- ja pysäytyspainikkeella.
● Voidaan sovittaa muihin robottimerkkeihin, kuten Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Asiakkaiden on tarjottava moottorin piirustus, minkä jälkeen jätämme asennusreiän moottorin piirustuksen perusteella.)
PLC-kaappi on valinnainen.
Asennoittimen halkaisija
| Malli | JHY4030S-180 |
| Nimellinen tulojännite | Yksivaiheinen 220 V, 50/60 Hz |
| Moottorin eristysluokka | F |
| Työpöytä | 1800 * 800 mm (voidaan mukauttaa) |
| Paino | Noin 1600 kg |
| Maksimi hyötykuorma | Aksiaalinen hyötykuorma ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg muokattavissa) |
| Toistettavuus | ±0,1 mm |
| Pysäytysasento | Mikä tahansa asento |
Hitsausasennoitsijamme päätuotteet
1-akselinen pää-häntä pyörivä hitsausasennoitin
1-akselinen päätytukkiin kiinnitettävä pystysuoraan pyörivä hitsausasennoitin
1-akselinen vaakasuora pyörivä hitsausasennoitin
2-akselinen P-tyyppinen hitsausasennoitin
2-akselinen U-tyyppinen hitsausasennoitin
2-akselinen L-tyyppinen hitsausasennoitin
2-akselinen nostolaite L-tyyppisellä hitsausasennoittimella
3-akselinen vaakasuora hitsausasennoitin
3-akselinen ylös-alas-käännettävä hitsausasennoitin
2-akselinen, varastossa säädettävä pään ja hännän hitsausasennoitin
Pakkaus: Puiset kotelot
Toimitusaika: 40 päivää ennakkomaksun vastaanottamisesta
Usein kysytyt kysymykset
K: Olemmeko kauppayhtiö vai valmistaja?
V: Olemme valmistaja, jolla on yli 10 vuoden kokemus.
K: Onko teillä omaa hitsausrobottia?
V: Kyllä. Valmistamme myös hitsausrobotteja.
K: Voidaanko asennoitin laittaa asiakkaan logoon?
V: Kyllä, voimme laittaa siihen oman logosi.
K: Miten voit taata tuotteen laadun?
V: Meillä on tiukka laadunvalvontajärjestelmä tuotantoprosessissa ja toivotamme asiakkaat tervetulleiksi käymään tarkistamassa tuotteen laatua ennen toimitusta.
K: Kuinka pitkä takuuaika on?
V: Yksi vuosi.






