erittäin tarkka hitsausasentaja moottoriservolla
Asennoittimen mitat

Kuvaus
2-AKSELINEN SERVOASENNOITIN
- Hitsausrobottijärjestelmien asennoittimet
-Yksi akseli voidaan kääntää vaakasuunnassa ja toinen akseli voidaan kääntää ylös ja alas monimutkaisten työkappaleiden monikulmahitsausta varten
- Paikannuslaite käyttää samaa käyttölaitetta kuin robotti, ja se on saatavana suurella nopeudella, tarkkuudella ja suurella hyötykuormalla
- Tarjoaa paremman hitsauslaadun
- Voidaan toteuttaa kompakti runko, jolla on parannettu sallittu momentti, inertia ja kuormakapasiteetti
Voidaan sovittaa muihin robottimerkkeihin, kuten Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Asiakkaiden on tarjottava moottorin piirustus, sitten jätämme asennusreiän moottorin piirustuksen perusteella.)
PLC-kaappi on valinnainen.
Asennoittimen halkaisija
| Malli | JHY4030P-080 |
| Nimellinen tulojännite | Yksivaiheinen 220 V, 50/60 Hz |
| Moottorin eristysluokka | F |
| Työpöytä | Halkaisija 800 mm (voidaan räätälöidä) |
| Paino | Noin 400 kg |
| Maksimi hyötykuorma | Aksiaalinen hyötykuorma ≤300kg / ≤500kg (>500kg muokattavissa) |
| Toistettavuus | ±0,1 mm |
| Pysäytysasento | Mikä tahansa asento |
Pakkaus: Puiset kotelot
Toimitusaika: 40 päivää ennakkomaksun vastaanottamisesta
Usein kysytyt kysymykset
1.Q: Voinko käyttää asennoitsijaasi Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa-robotissani?
V: Kyllä. Mutta moottori on tarjottava ja asennettava itse.
2.Q: Voiko sijaintisi liikkua synkronoidusti robottisi kanssa?
Kyllä.






